Lidhje

Sidat e Natos, komentojnë analistët


Asambleja Parlamentare e NATO-s vijoi sot në Shqiperi diten e dyte te sesionit te pranveres. Sfidat e terrorizmit dhe perballja e Aleances me ISIS-in ishin ne qender te diskutimeve. Korrespondenti Ilirian Agolli, njofton mbi komentet e studiuesve te ceshtjeve te sigurise.

XS
SM
MD
LG