Lidhje

"Shqipëria dhe bota në veprat e Ismail Kadaresë"


"Shqipëria dhe bota në veprat e Ismail Kadaresë"
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:58 0:00

Ky libër në dy gjuhët shqip dhe anglisht përmbledh të gjitha përshkrimet e natyrës, vendeve, qyteteve e fshatrave në Shqipëri dhe jashtë saj, që gjenden në veprat e shkrimtarit të njohur Ismail Kadare.

XS
SM
MD
LG