Lidhje

Dita e Fëmijëve në Tiranë


Sot ne Tirane u festua dita e femijeve, 1 Qershoir, por Kryqi i Kuq mendoi per nevojat e tyre. Kryqi i Kuq organizoi nje dite te dhurimit te gjakut per femijet talasemike dhe shume te tjere, qe mjekohen ne spitale.

XS
SM
MD
LG