Lidhje

Intervistë me Ndihmës Administratorin e USAID-it për Evropën dhe Euroazinë, Thomas Melia


Emisioni televiziv Ditari sjell pranë jush lajmet më të fundit nga bota, korrespondencat nga rajoni, intervista dhe analiza me tema nga më të larmishmet.

XS
SM
MD
LG