Lidhje

Shqipëria dënon sulmin në Stamboll


Në Shqipëri, autoritetet më të larta shtetërore dhe politike të vendit dënuan me ashpërsi sulmin e mbrëmshëm terrorist në aeroportin e Stambollit.

XS
SM
MD
LG