Lidhje

Imam Muhamed Sytari reagon për sulmin në Nisë


Pas aktit terrorist të natës së kaluar në Nicë të Francës reagoi sot edhe myftiu i Shkodrës, imam Muhamed Sytari, i cili u bëri thirrje të gjithë komuniteteve fetare në Shqipëri që të sensibilizojnë besimtarët për t'u distancuar nga çdo akt terrori dhe urrejtje ndërfetare.

XS
SM
MD
LG