Lidhje

Kosovë: Rreth 38 gra e 27 fëmijë në zonat e konfliktit në Siri dhe Irak


Emisioni televiziv Ditari sjell pranë jush lajmet më të fundit nga bota, korrespondencat nga rajoni, intervista dhe analiza me tema nga më të larmishmet.

XS
SM
MD
LG