Lidhje

Përmbytjet në Maqedoni

Stuhi tepër të fuqishme kanë shkaktuar vdekjen e të paktën 17 personave në Shkup dhe rrethinat e tij.​
Shih më tepër

Ngarko më shumë

XS
SM
MD
LG