Lidhje

Kosovë, hetimet mbi sulmin ndaj parlamentit


Në Kosovë, autoritetet e policisë thanë se janë duke vazhduar hetimet ndaj sulmit në ndërtesën e parlamentit që sipas tyre cilësohet serioz dhe me elemente terroriste.

XS
SM
MD
LG