Lidhje

Arqipeshkvi Masafra mbi shenjtërimin e Nënë Terezës


Arqipeshkvi Masafra mbi Shenjtërimin e Nënë Terezës
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:19 0:00

Kryetari i Konferencës Ipeshkvnore të Shqipërisë, Arqipeshkvi i Shkodër-Pultit, Imzot Engjell Massafra, thotë në një intervistë për Zërin e Amerikës se Shenjtërimi i Nënë Terezës është një ngjarje e rëndësishme për kishën dhe mbarë kombin shqiptar. Shenjtërimi i Nënë Terezës, vizita e Papa Françeskut si dhe shpallja e 38 Martirëve shqiptarë sipas zotit Massafra, duhet të angazhojnë të gjithë shqiptarët për të punuar në të mirë të vendit të tyre.

Arqipeshkvi Masafra mbi Shenjtërimin e Nënë Terezës
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:19 0:00

XS
SM
MD
LG