Lidhje

Kosova në ndeshjen e parë të kualifikimit për Botërorin 2018


Emisioni televiziv Ditari sjell pranë jush lajmet më të fundit nga bota, korrespondencat nga rajoni, intervista dhe analiza me tema nga më të larmishmet.

XS
SM
MD
LG