Lidhje

Intervistë me Kongresmenin amerikan Eliot Engel


Kongresmeni amerikan Eliot Engel deklaroi në Tiranë se ishte optimist për rrugën që mori reforma në sistemin e drejtësisë. Zoti Engel u takua me politikanët kryesorë, me të cilët diskutoi për këtë reformën, për luftën ndaj korrupsionit dhe marihuanës. Ai komentoi edhe zhvillimet në Kosovë.

XS
SM
MD
LG