Lidhje

Joe DioGuardi për Nënë Terezën


Ish Kongresmeni nga Nju Jorku, Joe DioGuardi, ruan kujtime të shumta nga Nënë Tereza. Ai e ka takuar atë disa herë dhe thotë se filozofia e tij në jetë është si ajo e Nënë Terezës.

XS
SM
MD
LG