Lidhje

Kurban Bajrami në Kosovë


Me thirrjet për ruajtjen e paqes dhe tolerancës në Kosovë sot u shënua dita e Kurban Bajramit. Udhëheqës fetar e politikë të vendit krahas përgëzimeve ata bënë thirrje për më shumë solidaritet ndërmjet qytetarëve.

XS
SM
MD
LG