Lidhje

Zhilla mbi problemin e drogës në Shqipëri


Zhilla mbi problemin e drogës në Shqipëri
please wait

No media source currently available

0:00 0:09:52 0:00

Dr. Fabian Zhillën, që është duke kryer këto kohë studime pas-doktorature në universitetin e Harvardit, me programin prestigjioz "Fullbright", flet në emisionin Ditari mbi ritmet e kultivimit të marijuanës dhe luftën kundër këtij fenomeni ndaj

XS
SM
MD
LG