Lidhje

Sfidat e Kosovës drejt BE


Sfidat e Kosovës drejt BE
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:46 0:00

Në Kosovë, përfaqësues vendas e ndërkombëtarë thanë se bisedimet për normalizimin e marrëdhënieve me Serbinë dhe çështja e kufirit me Malin e Zi, janë sfidat kryesore në rrugëtimin e Kosovës drejt integrimeve evropiane. Këto komente u bënë gjatë një konference mbi reformat drejt Bashkimit Evropian.

XS
SM
MD
LG