Lidhje

Analisti Aleksander Dardeli mbi zgjedhjet presidenciale amerikane


Analisti Aleksander Dardeli mbi zgjedhjet presidenciale amerikane
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:21 0:00

Zv/presidentin e organizatës IREX, Aleksandër Dardeli flet mbi fushatën për zgjedhjet presidenciale amerikane, përshtypjet e tij dhe momentet e spikatura në fushatë

XS
SM
MD
LG