Lidhje

Tiranë: Goditja e trafikimit, mbrojtja e viktimave dhe dënimi i trafikantëve


Tiranë: Goditja e trafikimit, mbrojtja e viktimave dhe dënimi i trafikantëve
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:30 0:00

Koordinatorja e Shqipërisë për Çështje të Luftës kundër Trafikimit të Njerëzve dhe Qendra Ndërkombëtare për Zhvillimin e Politikave të Migrimit (ICMPD) bashkuan sot në Tiranë për të shkëmbyer praktikat dhe përvojat e kësaj fushe ekspertë të antitrafikimit.

XS
SM
MD
LG