Lidhje

Krishlindjet në Prishtinë


Krishlindjet në Prishtinë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:21 0:00

Në Kosovë, po kremtohen krishtlindjet me urimet për mbarësi, paqe e mirëkuptim ndërmjet njerëzve. Përfaqësues fetar e politikë kanë përgëzuar besimtarët katolik, Ipeshkvin e Kosovës dhe atin e shenjtë Papa Françesku për festën e Krishtlindjeve. Mesha kryesore është mbajtur në katedralen Nënë Tereza në Prishtinë.

Krishlindjet në Prishtinë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:21 0:00

XS
SM
MD
LG