Lidhje

Krishlindjet në Ulqin


Krishlindjet në Ulqin
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:26 0:00

Krishlindjet në Ulqin

Në kishat dhe famullitë katolike në Mal të Zi, besimtarët e krishterë kanë festuar Krishtlindjet duke u lutur për paqe dhe qetësi, dashuri dhe mirëkuptim.

Në mesazhet e urimit për këtë festë të madhe që simbolizon lindjen, u theksua ringjallja e shpresave të reja me vlera universale në bashkësitë shumetnike dhe shumë kulturore siç është ajo e Malit të Zi.

Krishlindjet në Ulqin
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:26 0:00

XS
SM
MD
LG