Lidhje

Moti i keq mban të izoluara mijëra familje në veri të Shqipërisë


Edhe gjatë ditës së sotme ka vazhduar të jetë e rënduar situata në një pjesë të madhe të zonës veriore të Shqipërisë, për shkak të dëborës dhe ngricave, që po mbajnë të izoluara disa mijëra familje. Në ndihmë të njësive vendore kanë shkuar edhe mjetet e ushtrisë, të cilat, krahas zhbllokimit të rrugëve, po ndihmojnë edhe për emergjencat shendetësore.

Vazhdon moti i rënduar në Shqipërinë e veriut
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:31 0:00

XS
SM
MD
LG