Lidhje

3 gjyqtarë të Gjykatës së Apelit, Durrës, nën hetim


3 gjyqtarë të Gjykatës së Apelit, Durrës, nën hetim
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:24 0:00

Tre gjyqtarë të Gjykatës së Apelit në Durrës, po hetohen për korrupsion pasiv. Sipas prokurorisë, gjyqtarët kanë shkuar në Spanjë në tetor të vitit 2014 për të parë ndeshjen e futbollit "El Clasico", mes Realit të Madritit dhe Barcelonës, me shpenzimet e një biznesmeni nga Durrësi.

XS
SM
MD
LG