Lidhje

Kosova dhe Serbia takohen sonte në Bruksel


Kosova dhe Serbia takohen sonte në Bruksel
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:16 0:00

Në orët e mbrëmjes, udhëheqësit më të lartë të Kosovës dhe Serbisë, do të takohen në Bruksel, në një përpjekje të Bashkimit Evropian për të ulur tensionet ndërmjet të dyja palëve.

XS
SM
MD
LG