Lidhje

Hahn, thirrje opozitës: Debati të zhvillohet në Parlament


Hahn, thirrje opozitës: Debati të zhvillohet në Parlament
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:41 0:00

Komisioneri europian për Zgjerimin Johannes Hahn i kujtoi sot opozitës shqiptare se debati politik duhet të zhvillohet në parlament dhe jo jashtë tij. Deklarata e zotit Hahn pason vendimin e opozitës për të bojkotuar parlamentin.

XS
SM
MD
LG