Lidhje

Kosovë: Në 8 mars. thirrje për barazi


Kosovë: Në 8 mars. thirrje për barazi
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:06 0:00

Në Kosovë, Dita Ndërkombëtare e Gruas, është shënuar me thirrjet për barazi dhe përmirësim të pozitës së gruas. Në një parakalim të organizuar sot, u tha se gjendja e gruas është keqësuar në një kohë kur duhet të ndodhte e kundërta.

XS
SM
MD
LG