Lidhje

Mungesa në shërbimet për fëmijët me aftësi të kufizuara


Mungesa në shërbimet për fëmijët me aftësi të kufizuara
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:50 0:00

Organizatat “Save the Children” dhe 'World Vision” publikuan në Tiranë një studim, sipas të cilit, mbi 90 për qind e fëmijëve me aftësi të kufizuara nuk marrin shërbime profesionale.

XS
SM
MD
LG