Lidhje

Kosova dhe dekriminalizimi i institucioneve


Kosova dhe dekriminalizimi i institucioneve
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:52 0:00

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi tha se në institucionet e vendit nuk duhet të ketë njerëz nën hetime apo të dënuar dhe bëri thirrje që persona të tillë të mos përfshihen në listat zgjedhore. Ai i bëri këto komente gjatë nisjes së programit të Fondacionit Westminster për Demokraci në Kosovë.

Kosova dhe dekriminalizimi i institucioneve
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:52 0:00

XS
SM
MD
LG