Lidhje

Freedom House dhe sfidat për Kosovën


Freedom House dhe sfidat për Kosovën
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:45 0:00

Në Kosovë, organizatat e shoqërisë civile thonë se pavarësisht përmirësimit të lehtë në demokraci që është shënuar edhe në raportin e fundit të Fredoom House, gjendja vazhdon të mbetet e rëndë.

XS
SM
MD
LG