Lidhje

Bulizmi në Shqipëri ka prekur mbi 20 për qind të nxënësve


Bulizmi në Shqipëri ka prekur mbi 20 për qind të nxënësve
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:08 0:00

Këshilli i Europës dhe Bashkimi Europian, në bashkëpunim me ministrinë e arsimit, publikuan sot studimin e parë kombëtar mbi bullizmin dhe ekstremizmin në shkollat e Shqipërisë

XS
SM
MD
LG