Lidhje

Basha mbi ligjin për rivlerësimin e gjyqtarëve dhe prokurorëve


Basha mbi ligjin për rivlerësimin e gjyqtarëve dhe prokurorëve
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:37 0:00

Në Shqipëri kryetari i Partisë demokratike Lulzim Basha sulmoi sot me tone të ashpra ligjin për rivlerësimin e gjyqtarëve dhe prokurorëve duke e cilësuar atë si një projekt mafioz që synon t’ja dorëzojë sistemin e Drejtësisë kryeministrit Edi Rama.

XS
SM
MD
LG