Lidhje

Intervistë me z. Ditmir Bushati, Ministër i Jashtëm i Shqipërisë


Intervistë me z. Ditmir Bushati, Ministër i Jashtëm i Shqipërisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:12:03 0:00

Në një intervistë për Zërin e Amerikës ministri Bushati foli për takimet me zyrtarët amerikanë dhe marrëdhëniet Shqipëri-SHBA. Zoti Bushati tha se Shtetet e Bashkuara mbështesin përpjekjet e Tiranës për reformat në sistemin e drejtësisë dhe atë të sigurisë.

XS
SM
MD
LG