Lidhje

Marrëdhëniet Kosovë-Serbi


Marrëdhëniet Kosovë-Serbi
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:14 0:00

Deputetët e parlamentit të Kosovës dhe ata të Serbisë, diskutuan sot në Prishtinë procesin e normalizimit të marrëdhënieve ndërmjet të dyja palëve.

XS
SM
MD
LG