Lidhje

Shqipëri: Rama, Basha dakord për bisedime për kompromis


Shqipëri: Rama, Basha dakord për bisedime për kompromis
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:47 0:00

Në Shqipëri kryeministri Edi Rama dhe kryetari i opozitës Lulzim Basha ju përgjigjën sot pozitivisht thirrjes së presidentit Bujar Nishani që palët të ulen në tryezën e bisedimeve me vullnetin për kompromis.

XS
SM
MD
LG