Lidhje

Sfidat e reporterëve vendorë në Gjirokastër


Sfidat e reporterëve vendorë në Gjirokastër
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:56 0:00

Në Shqipëri reporterët lokalë po pakësohen dita ditës ndonëse në vend po shtohen organet e medias dhe sidomos portalet e lajmeve. Sfidat e gazetarëve në terren lidhen jo vetëm me vështirësitë e raportimit, por edhe me sigurimin e informacionit nga institucionet shtetërore dhe vendore.

XS
SM
MD
LG