Lidhje

Seancë për Ballkanin në Kongresin amerikan


Seancë për Ballkanin në Kongresin amerikan
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:13 0:00

Hoyt Brian Yee, zëvendës ndihmës sekretar i shtetit tha se në Ballkan rreziku i përsëritjes së konfliktit është në rritje dhe forcat kundër demokracisë po shtohen. Komentet u bënë në një seancë të Kongresit për Ballkanin.

XS
SM
MD
LG