Lidhje

Intervistë me Presidentin Bujar Nishani


Intervistë me Presidentin Bujar Nishani
please wait

No media source currently available

0:00 0:14:19 0:00

Presidenti Nishani flet për kompromsimin PS-PD dhe flet për planet e ardhshme

XS
SM
MD
LG