Lidhje

Maqedoni: Kabineti i ri votohet të martën


Maqedoni: Kabineti i ri votohet të martën
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:08 0:00

Parlamenti i Maqedonisë ka caktuar për të martën seancën ku do të debatohet dhe të votohet përbërja e qeverisë së re dhe programi qeverisës.

XS
SM
MD
LG