Lidhje

Komisionet e Vetingut


Komisionet e Vetingut
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:56 0:00

Në Shqipëri komisioni i Posaçëm parlamentar për verifikimin e kandidatëve që do të jenë anëtarë të strukturave të cilat do të duhet të kryejnë procesin e vrifikimit të prokurorëve dhe gjykatësve shqiptarë, mbylli më 31 maj veprimtarinë e tij.

XS
SM
MD
LG