Lidhje

Intervistë me z. Ramush Haradinaj, kandidat për kryministër të Kosovës


Intervistë me z. Ramush Haradinaj, kandidat për kryministër të Kosovës
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:04 0:00

Në një intervistë me korrespondentin tonë në Prishtinë, Besim Abazi, kandidati i Partisë Demokratike, Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës dhe Nismës për Kosovën, Ramush Haradinaj, thotë se synimi i tij është zhvillimi ekonomik, sundimi i ligjit dhe përfshirja amerikane në bisedimet me Serbinë.

XS
SM
MD
LG