Lidhje

Në Plavë Qendra për Bashkëpunim Policor


Në Plavë Qendra për Bashkëpunim Policor
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:12 0:00

Në Komunën e Plavës u hap Qendra e Përbashkët për Bashkëpunimin Policor mes Malit të Zi, Shqipërisë dhe Kosovës. Qendra trepalëshe është e para e këtij lloji në rajon dhe ofron mbështetje në bashkërendimin dhe bashkëpunimin me qëllim që të luftohen të gjitha format e krimit ndërkufitar

XS
SM
MD
LG