Lidhje

Intervistë me kryetarin e partisë Libra, Ben Blushi


Intervistë me kryetarin e partisë Libra, Ben Blushi
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:59 0:00

Kryetari i partisë LIBRA, Ben Blushi, thotë se shoqëria shqiptare ka nevojë për projektin e tij realist kundër varfërisë, kundër plakjes dhe emigrimit të popullsisë.

XS
SM
MD
LG