Lidhje

Rinumërin votash pas zgjedhjeve në Kosovë


Rinumërin votash pas zgjedhjeve në Kosovë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:53 0:00

Në Kosovë, Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka dërguar për rinumërim 425 kuti votimesh për shkak të mospërputhjes së të dhënave të kandidatëve dhe subjekteve politike.

XS
SM
MD
LG