Lidhje

Intervistë me Kryeministrin Edi Rama


Intervistë me Kryeministrin Edi Rama
please wait

No media source currently available

0:00 0:13:11 0:00

Në Shqipëri kryeministri Edi Rama shprehet se ndarja me LSI-në erdhi si pasojë e një qasjeje taktike dhe dritëshkurtër nga ana e aleatit të tij.

XS
SM
MD
LG