Lidhje

Shqipëri, Dita e fundit e fushatës zgjedhore


Shqipëri, Dita e fundit e fushatës zgjedhore
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:07 0:00

Në Shqipëri sot mbyllet fushata elektorale për zgjedhjet që do të mbahen ditën e dielë. Kjo fushatë u dominua nga tre forcat kryesore, Partia socialiste, Partia Demokratike dhe Lëvizja socialiste për integrim të cilat konkurrojnë më vete.

XS
SM
MD
LG