Lidhje

Ballkani, ndikimi rus dhe radikalizmi fetar


Ballkani, ndikimi rus dhe radikalizmi fetar
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:23 0:00

Mungesa e një perspektive afatshkurtër të vendeve të Ballkanit Perëndimor për anëtarësim në Bashkimin Evropian i ka bërë ato më të pambrojtura nga kërcënimet e jashtme, thanë ekspertët në një diskutim në Qendrën Woodrow Wilson në Uashington.

XS
SM
MD
LG