Lidhje

Problemi i trafikimit të qenieve njerzëzore në Shqipëri


Problemi i trafikimit të qenieve njerzëzore në Shqipëri
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:11 0:00

Trafikimi i qenieve njerëzore në Shqipëri vazhdon, megjithëse në mënyra dhe forma të reja. Vazhdojnë gjithashtu edhe vështirësitë për t’u riintegruar në shoqëri. Trafikantët si gjithmonë përdorin mashtrimin për një jetë më të mirë. Materiali është bashkëpunim mes Zërit të Amerikës dhe rrjetit BIRN.

XS
SM
MD
LG