Lidhje

Territoret amerikane në Paqësor dhe Karaibe


Territoret amerikane në Paqësor dhe Karaibe
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:21 0:00

Vizitori i parqeve kombëtare, Mikah Meyer, i cili është në një mision për të vizituar të 411 parqet kombëtare në SHBA, shkoi së fundmi në gjashtë vende të paprekura nga dora e njeriut në këtë zonë

XS
SM
MD
LG