Lidhje

Kosovë, takime për formimin e qeverisë


Kosovë, takime për formimin e qeverisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:56 0:00

Një ditë pas refuzimit të lëvizjes Vetëvendosje dhe koalicionit të udhëhequr nga Lidhja Demokratike, kandidati për kryeministër i koalicionit PAN, Ramush Haradinaj u takua me përfaqësues të pakicave jo serbe.

XS
SM
MD
LG