Lidhje

Kosovë: Strategji kundër terrorizmit


Kosovë: Strategji kundër terrorizmit
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:53 0:00

Në Kosovë, zyrtarët e qeverisë thonë se janë duke hartuar Strategji kundër terrorizmit me të cilën synohet që të parandalohet dhe luftohet kjo dukuri. Ata thonë se tashmë ka ndryshuar edhe mënyra e kërcënimeve, ku rëndësi pritet t’i kushtohet rrezikut brenda përbrenda Kosovës.

XS
SM
MD
LG