Lidhje

Dhëndri i Presidentit Trump mohon të ketë bashkëpunuar me Moskën


Dhëndri i Presidentit Trump mohon të ketë bashkëpunuar me Moskën
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:16 0:00

Jared Kushner, dhëndër dhe këshilltar i afërt i Presidentit Donald Trump, thotë se ai është takuar katër herë me zyrtarë rusë gjatë dhe pas fushatës zgjedhore, por se nuk ka bashkëpunuar në fshehtësi me Rusinë apo ndonjë qeveri tjetër të huaj.

XS
SM
MD
LG